Сфери застосування швидкозведених ангарів:

  • Гараж
  • Складське приміщення
  • Торгово-розважальний комплекс
  • Спортивний комплекс
  • Автосалон
  • Виробниче приміщення

Широким видом застосування металевих швидкомонтованих ангарів є використання їх як складського приміщення під сільськогосподарські та інші потреби. Подібні будівлі мають невелику кількість скління або її відсутність. Найчастіше будівництво ангарів під складські приміщення виконується без утеплення та додаткового внутрішнього оздоблення.

На сьогоднішній день стало дуже популярним будівництво ангарів під торгові або торговельно-розважальні комплекси та супермаркети. В даному випадку проводиться утеплення та якісне внутрішнє оздоблення будівлі, прокладання інженерних систем, а також значну кількість скління та зовнішнє оздоблення з використанням сучасних фасадних систем.

Досить новим напрямом для ангарів стало їх використання під час будівництва закритих спортивних комплексів великої площі. Будівництво ангарів такого типу є одним із найскладніших, зважаючи на необхідність урахування максимального комфорту та безпеки людей, а також необхідність прокладання складних інженерних систем та комунікацій.

Дедалі частіше будівництво ангарів знаходить своє застосування при відкритті фірмових автосалонів світових лідерів автомобільної промисловості. Ці будівлі характеризуються насамперед витонченим дизайном, максимально великою кількістю скління, дорогою внутрішньою та зовнішньою обробкою. Нерідко в подібних будинках розміщують фірмовий автомобільний сервісний центр.

Не останньою за популярністю є сфера будівництва ангарів для організації виробництва товарів різного призначення. Такі ангари займають величезні площі, найчастіше оснащуються різними підйомними механізмами, спеціалізованими верстатами та пристроями, як правило, всередині поділяються на кілька приміщень.

Для будівництва ангарів всіх типів, будь-якої площі та складності відмінно підходить технологія швидкомонтованих будівель, яка має низку значних переваг над традиційними капітальними ангарами.

Економія коштів при будівництві ангарів за технологією БМЗ досягається за рахунок: устрою під ці будівлі наділеного фундаменту, непотрібності використання складної будівельної спецтехніки, та необхідності малої кількості робочої сили для монтажу.

Переваги будівництва ангарів, що швидко будуються:

  • Економія коштів
  • Стислі терміни будівництва
  • Універсальність
  • Довговічність

Швидких термінів проведення робіт з будівництва ангарів такого типу дозволяють досягти такі фактори як: влаштування малозаглиблених фундаментів, легкість монтажу несучої конструкції будівлі та елементів зовнішньої обробки.

Використання при будівництві ангарів як несучої конструкції металевого каркаса, дозволяє втілювати в життя проекти будь-якої складності та сфери застосування. Таким чином, принципово одна і та ж конструкція дозволяє зводити будівлі для застосування в різних галузях.

Проведення робіт з будівництва ангарів досвідченими фахівцями, використання тільки якісних та сертифікованих матеріалів, дозволяє нам у результаті досягати високої якості робіт та бути впевненими у довговічності та надійності наших ангарів.

Якщо Ви хочете розпочати будівництво ангару, то Вам необхідно звернутись до фахівців нашої компанії.