Якщо Ви плануєте ремонт у квартирі або офісі, хочете, щоб він був якісним і недорогим, то компанія «БК Тимченко» – це фахівці, які готові виконати всі види будівельних та ремонтних робіт: невеликий косметичний ремонт, глобальну заміну комунікацій, зміну конфігурації приміщення з подальшим його оздобленням.

При підрахунку вартості послуг, що надаються нашою компанією, враховується складність робіт, кількість та кваліфікація фахівців, перелік застосовуваних інструментів і механізмів, обсяг використовуваних матеріалів.

Наш спеціаліст після огляду місця проведення передбачуваного ремонту визначить загальний стан об’єкта, тривалість робіт, їх складність, запропонує алгоритм подальших дій.

Проектування приватних будинків: перелік послуг від компанії «БК Тимченко»

Уклавши договір з нашою компанією, Ви отримуєте впевненість, що Ваше замовлення буде виконане силами лише наших кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід у виконанні будівельних та монтажних робіт. Це є гарантією якості послуг, дотримання термінів здачі готового об’єкту замовнику і сприятливо позначається на остаточній ціні ремонту квартири.

Наші фахівці виконають монтажні та ремонтні роботи будь-якої складності.

Термін закінчення робіт та здачі об’єкта прописуються у договорі. Компанія відповідає за дотримання цього пункту договору.

Компанія гарантує виконання робіт, прописаних у договорі, якісно та в узгоджені терміни.

Компанія «БК Тимченко» надає всі види будівельних та ремонтних робіт у квартирах, котеджах, офісних приміщеннях: косметичний ремонт, капітальний ремонт усіх видів житлових та нежитлових приміщень з монтажем або демонтажем перегородок, прокладання інженерних мереж, розробка дизайн-проекту та втілення його в життя , реконструкція офісних приміщень, кафе, магазинів та ін.

З цінами на всі види ремонту Ви можете ознайомитись за телефоном +38 (095) 863-28-02