Машинна напівсуха стяжка підлоги у Сумах

Стяжка підлоги: якісно, ​​швидко та доступно

Правильне стягування підлоги в будинку, квартирі, в офісному або промисловому приміщенні – це запорука рівного та акуратного покриття для підлоги. Будь-які ремонтні роботи не обходяться без вирівнювання поверхні підлоги та її підготовки до монтажу ламінату, лінолеуму, плитки або паркету. Добротно зроблена стяжка стає бездоганною основою для монтажу будь-яких підлогових покриттів.

Компанія “БК Тимченко” пропонує свої послуги із заливання стяжки підлоги у Сумах та Сумській області. Більш ніж десятирічний досвід у сфері укладання стяжки дозволяє нашим спеціалістам виконувати всі етапи роботи на належному рівні та за обмежений час виконувати завдання будь-якої складності та обсягу.

Заливка стяжки підлоги у Сумах

Роблячи стяжку підлоги ми створюємо ідеально рівну основу, яка прослужить вам багато років. Вирівнювання підлоги в квартирі або офісі не займає багато часу. За бажанням клієнта ми виконуємо стяжки за будь-якою обраною технологією: мокра, суха або напівсуха. Також наші майстри надають цілий спектр додаткових послуг з демонтажу старого покриття для підлоги, по укладанню керамічної плитки на стіни, підлогу, монтажу ламінату і лінолеуму.

Компанія “БК Тимченко” має великий досвід роботи з даною технологією стяжки та пропонує своїм замовникам новітні розробки з цементно-піщаної стяжки з фіброволокнами, які дозволяють уникнути небажаних тріщин та зберегти покриття ідеальним на багато років.

Одна із сучасних технологій заливання підлоги – напівсуха стяжка. На відміну від мокрої стяжки, цей метод дозволяє зменшити час застигання матеріалу. Результат – ідеально рівна поверхня без тріщин та ймовірності просочування вологи. Технологія напівсухої стяжки підлоги ідеально підходить для монтажу будь-якого виду покриття для підлоги. Безперечні переваги цього способу роблять напівсуху стяжку найбільш популярною на будівництві.

Що отримують наші клієнти?

  • Гарантія найвищої якості. Результат ремонтних робіт перевершить усі ваші очікування, а вартість буде цілком прийнятна та обґрунтована.
  • Професійне стягування підлоги будь-якого обсягу буде виконано в найкоротші терміни.
  • Наші бригади використовують тільки сучасне обладнання, що дозволяє зменшити час виконання робіт і досягти досконалої поверхні. На вартість послуг це не впливає.

Замовте підлогу, в якій ви будете впевнені на всі 100! Телефонуйте нам за номером +38 (095) 863-28-02